betboo para çekme

By | Ocak 18, 2014

Betboo bahis sitesinden para çekmek için iki yönteminiz bulunmaktadır. Bu yöntemler banka havalesi ve speedcarddır. Tabii Betboo’dan para çekmeden önce Betboo’ya gerçek kişi olduğunuzu onaylatmak için bazı belgeler göndermeniz gerekiyor. Betboo’ya aşağıdaki belgeleri üyeliğinizden sonra hemen göndermenizi tavsiye ederiz. Belgeleri guvenlik@betboo.com adresine gönderiniz.

1) Nüfus Cüzdanı, ehliyet veya pasaport’dan birisi ( belgeleri önlü arkalı tarayarak gönderiniz)

2) Adres doğrular belge – Adınıza kayıtlı fatura veya ikametgah belgesi

Ayrıca Betboo’ya para yatırırken kredi kartı kullandıysanız bu belgelere ek olarak kredi kartınızın önlü arkalı fotokopisini gönderiniz. (kredi kartınızı tararken öndeki son 4 hane açık kalacak şekilde diğer haneleri ve arkadaki CVV kodunu kapatabilirsiniz.

Betboo’ya belgelerini gönderip onaylattıktan sonra banka havalesi veya speedcard ile para çekme işlemi yapabilirsiniz. Para çekme işlemi için Betboo’ya giriş yapıp. Hesabım bölümünden “pa çekme” butonuna tıklayınız. Butona tıkladığınızda aşağıdaki ekran görünütüsünü göreceksiniz.

Betboo Banka Havalesi ile Para Çekme
Yuakrıdaki ekran görüntüsündeki gibi öncelikle “yöntem seçin” alanından banka havalesini seçmeniz gerekiyor. Banka Havalesi bölümüne girdiğinizde sizden öncelikle kendi kimlik bilgileriniz istenir, ayrıca hesap bilgileri olarak iş bankası, yapı kredi bankası, akbank ve garanti bankalarından birisi olmak şartıyla hesap numarası, şube adı, şube numarası, iban numarası bilgileri istenir. Ayrıca herbankanın tek olan SWiFT Kodunu da girmelisiniz. bu dört bankanın swift kodları şu şekilde;

Garanti Bankası – TGBATRIS
Türkiye İş Bankası – ISBKTRIS
Akbank – AKBKTRIS
Yapı Kredi Bankası – YAPITRISFEX

Bu bilgileri girdiğinizde en az 200 TL en fazla 100.000 TL olmak üzere para çekme talebi verebilirsiniz. Para çekme işleminiz 72 saat içersinde gerçekleşir.

Speedcard ile Para Çekme
Betboo para çekme yöntemlerinden biri olan speedcarddır. Speedcard ile hem para çekebilir hem de para yatırabilirsiniz. Speedcard üyeliğiniz yoksa zaten para çekme yöntemlerinden speedcard’ı seçtiğinizde speedcard başvuru linkini göreceksiniz bu link ile speedcard.com’a yönlendirilirsiniz. Spedcard.com’da açacağınız bir hesap için üyelik formunu dolduruyorsunuz ardından yine Betboo‘ya gönderdiğiniz belgeleri, nüfus cüzdanı ve faturayı speedcarda gönderip hesabınızı onaylatıyorsunuz. Daha sonra size 1 hafta içinde speedcard bankamatiği ücretsiz olarak gönderiliyor. Artık Betboo‘dan para çekme işlemlerinizi speedcard ile yapabilirsiniz. Speedcard’a para çekme ücretsizdir ve mesai saatleri içersinde 2-3 saat içersinde onaylanır. Speedcard’a tek seferde en az 200 TL en fazla 28.000 TL çekebilirisiniz. Speedcard’da hesabınız euro cinsinden tutulur. Ve Bankamatiklerden paranızı euro olarak çekebilirisiniz. para çekme işlemini euro ödeme yapan bankamatiklerden çekmenizi tavsiye ederiz. TL çektiğinizde bankalar %5 kadar doviz dönüşüm kesintisi yapıyor. Speedcard günlük para çekme limitiniz 700 Euro olup. Her para çekme işleminizde 1.5 euro speedcard kesinti yapar.

BETBOO 812 GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir